Toto téma chtěli někteří z vás vidět zpracované do videa, k čemuž se též určitě jednou dostanu. Doufám. Prozatím vám však mohu ukázat, jak vypadá můj den skrze fotografie od nadané fotografky Andrei Sovové (fb page). Nedávno mi totiž bylo nabídnuto fotit pro pražský klub Roxy a kavárnu Nod a to konkrétně jejich nový merch, který pro ně vytvořil známý tatér a umělec Lukáš Musil alias Musa (fb page). Celé focení bylo pak koncipované jako projekt “Můj den” a do hledáčku fotografky se dostaly dvě modelky Coregirls (fb page).

Unknown

Můj den začíná jak jinak než ranním vstáváním. Čas, kdy vylezu z postele se den ode dne liší – nejdříve je to v 5:40 a nejdéle…no, někdy až kolem desáté 🙂 Nejčastěji se však tak děje mezi půl sedmou až půl osmou. Snažím se vyhrabat co nejvčasněji to jde, ale pokud cítím, že chce tělo ještě odpočívat, tak mu to dopřeji. Kde jsou časy, kdy jsem sama od sebe vstávala v pět!

Dříve či později po probuzení přichází snídaně. Pokud mám trénink, snídám až po něm a před si dám pouze rychlou svačinku ve formě müsli s mandlovým mlékem nebo rýžových chlebíčků s marmeládou a kusu ovoce. Hlavní snídaně je jednoduchá – střídám obilné kaše (ovesné, jáhlové, rýžové a další) s proteinem, ovocem a oříšky a ovesné lívance s marmeládou a oříškovým máslem. Jednou za delší čas si připravím i slanou snídani ve formě míchaných vajíček z tofu, popřípadě nějaký zdravý koláč.

CO SNÍDÁM:
Obilné kaše
“Carrot cake” ovesná kaše
Koko-rýžový koláč s čokoládovým krémem
Banánový chia puding
Jáhlový koláč s vůní podzimu
Míchaná vajíčka z tofu

Unknown1

Přesně čtyřikrát do týdne je mé dopoledne vyplněné tréninkem v posilovně. Momentálně chodím každé pondělí, úterý, čtvrtek a pátek. O víkendu nechávám tělo zregenerovat na nový týden. Ve středu mám “volný den”, v který se věnuji natáčení videí, blogu, úklidu domácnosti a pokud je hodně práce, tak i jí. Do středy se snažím též soustředit i jiné aktivity jako třeba focení nebo návštěvu kadeřnice. Nebo mé neoblíbené posilování břišních svalů.

COREGIRLS_Roxy_Musamerch-11_Fotor

Další náplní mého dne je vyřizování e-mailů s klientkami a tvorba výživových a tréninkových plánů. U počítače prosedím většinu svého dne – pokud zrovna nezvedám činky, s velkou pravděpodobností mě tedy najdete právě za ním. Se mnou je vždy i můj Sports diary, kde mám barevně označené, co mám každý den udělat. Barvičky mám rozdělené dle druhu úkonu – třeba fitko je zelené, práce oranžová a zábava růžová. Ano, jsem tak trochu blázen na organizaci :))

Unknown4

Večer se pak snažím relaxovat. Až na pár vzácných výjimek mé večery vypadají takto:

1. Stříhám video.
2. Zalezu (popřípadě zalezeme i s přítelem) do postele s horou jídla a pouštím(e) si filmy.
3. Lítám někde venku s kamarádkami nebo přítelem.

Jsem od přírody spíše vlk samotář, takže se musím někdy nutit, abych vůbec vyšla z bytu, ale naštěstí s přicházejícím teplem se mi chce trávit čas venku stále více a více. Ráda využiji příležitosti sednout si někam do parku, jít na skleničku nebo dvě, projít se po Praze nebo si skočit někam na jídlo (to bych mohla dělat méně často, aby peněženka tolik neplakala, ale rozmazlovat se jídlem je jedna z mých oblíbených činností :)).

Unknown3

To tedy byly mé nejčastější aktivity a v podstatě ukázka toho, co všechno dělám během mého běžného týdne. Snažím se tam vměstnat i jiné aktivity jako pravidelný strečink, čtení knih nebo kreslení, ale většinou mi na to nezbývá čas. Časem by do seznamu měla přibýt i práce fitness trenérky, ale to je zatím ve hvězdách. Momentálně mám úkolů až nad hlavu a vážně si nemůžu stěžovat, že bych se někdy nudila nebo neměla co dělat. Ale tak já to mám prostě nejradši! 🙂

Tagy : deníkdewii

2 komentáře

  1. Moc Vas zdravim! Zde je trochu starsi clanek, ale lakal me precist, ale jsem zmatena, kde je cast dne, ktera vydelava penize na zivobyti?Dekuji a preji mnoho uspechu.

    1. Zdravím,

      “Další náplní mého dne je vyřizování e-mailů s klientkami a tvorba výživových a tréninkových plánů. U počítače prosedím většinu svého dne – pokud zrovna nezvedám činky, s velkou pravděpodobností mě tedy najdete právě za ním.” 🙂

Zanechte mi zprávu