O mně

Zdravím!

Mé jméno je Karolína Rathousová, ale většina lidí mě zná pod pseudonymem Dewii. Pod tímto nickem jsem též vystupovala na svém dřívějším blogu www.dewiibatwoman.blogspot.cz, kde jsem se věnovala otázkám zdravé stravy, veganství a sportu. Těmto oblastem se věnuji i ve svém profesním životě jakožto výživová poradkyně a osobní trenérka. Mimo tyto aktivity jsem autorkou knihy Veganův průvodce, jenž obsahem i účelem navazuje na můj předešlý blog. Mým životním posláním je pomáhat lidem zlepšit kvalitu jejich života skrze úpravu stravovacího a pohybového režimu a šířit prospěšnost rostlinné stravy.

 

4 komentáře

 1. Ahoj Dewii,
  chtěla bych se zeptat, zda některé z Tvých služeb poskytuješ i na dálku?
  Jsem z Ostravy a chtěla chtěla bych přejít na vgn stravu. Zároveň bych chtěla umlčet toho šotka v hlavě :-), který má strach aby mi nechyběly nějaké živiny, proto bych chtěla aby mi jídelníček sestavil někdo kdo se ve vgn stravě vyzná.

  S přáním příjemného dne,
  Monika H.

 2. Ahoj Dewii,
  zdravím, doufám že se máš hezky. Chtěla bych se zeptat, jakou kameru/foťák/telefon používáš pro svoje vlogy, instagram? A jestě jeden dotaz, jaký máš program na stříhání videí? Fandím ti v tom co děláš. Děkuji za inspiraci. Markéta

  1. Ahoj,

   mám Canon, bohužel si nepamatuji číslo, má ho teď přítel 😀 Pak Sony A5100 s iPhone 7 + s tím, že vše střídám různě 🙂 A imovie.

Zanechte mi zprávu