Zdravím po dlouhé, předlouhé době!
Rozhodla jsem se přestat stydět při dotazech, kdy bude další článek o mně a konečně ho sepsat. Naposledy jsem k vám takto psala v květnu ještě ze starého blogu. Od té doby se toho hodně událo.
Díky vydání knihy Veganův průvodce jsem podávala rozhovory pro různé servery i televize a stavila se s ní na letošní Veggie parade a Veganských hodech Bratislava. Jedno televizní natáčení proběhlo dokonce živě – dostala jsem pozvání do pořadu Sama doma. Samozřejmě jsem měla nervy v kýblu, ale všichni tam byli moc hodní a proběhlo to celkem hladce. Před týdnem jsem se před televizní kameru postavila podruhé a to při bratislavských hodech, kde jsem udělala pro TA3 krátký rozhovor. Na hodech jsem si též odříkala svou první přednášku. Nabídek na přednášky v rámci různých veganských akcí už jsem dostala několik, ale nikdy se mi do toho nechtělo. Až možný výlet do Bratislavy mě přesvědčil. Bratislavské hody mě překvapily svou velikostí i návštěvností, jen škoda toho ošklivého počasí. Na Veggie parade nebylo počasí o nic lepší, ale alespoň mé nervy byly pro tento den v klidu, jelikož nabídku na přednášku jsem ze stydlivosti odmítla.
Celkově však mé nervy dostávají stále zabrat. Původní plán užít si léto plnými doušky se moc nepovedl. Hned na konci června jsem začala studovat fitness kurz, takže jsem od rána do večera seděla ve škole. A po škole se učila. I přes náročnost mě však kurz velmi bavil a nemohla jsem se dočkat, až sama začnu trénovat, což jsem doufala, že začnu již v říjnu, jenže nám díky úmrtí vedoucího kurzu zrušily zkoušky. Tedy praktické zkoušky už mám (za tři jedničky!), ale ještě mě měly čekat testy. Momentálně tedy čekám co bude dál a doufám, že brzo vysněné certifikáty budu mít a začnu si hledat novou práci.
Po kurzu jsem si vyjela na dva festivaly – Fluff fest a Hip hop kemp. Fluff už je má každoroční klasika. Bylo strašné vedro, takže jsme většinu festivalu strávili na koupáku a zbytek času byl věnován pojídání seitan kebabů, burgerů a dortíků. Na HH kempu jsme toho naopak moc nesnědli (spíše vypili) a i když nejsem žádný extra fanda této hudby, tak musím říct, že show byly úžasné. Na kemp jsem jela hlavně kvůli Yelawolfovi, ale dostal mě i Hopsin, Dope D.O.D a Smack. Každopádně si neumím představit nebýt tam jako VIP – na to kolik tam bylo lidí, byl všeho vážně nedostatek, takže jsme rádi využívali některých výhod navíc.
Mimo všechny tyto akce jsem se byla v létě koupat v tom nejkrásnějším lomu, jela poprvé lanovkou, nechala se po dlouhých letech ostříhat od kadeřnice, opila se na skateparku se starými kamarády jako “zamlada”, byla na výletě na horách, mrkla na historické slavnosti na maloměstě, poprvé tetovala (a děsně mě to bavilo!), cvičila jak jen se dalo (jakože se moc nedalo), užila si křest své první knihy, sepsala tu nejdelší seminárku vůbec, něco málo nafotila s novými i starými fotografy a též si nechala zase něco vytetovat.
Už nyní je mi smutno, že je léto pryč, jelikož se zimou jdou na mě chmury. Snad se proti nim letos dostatečně obrním a užiji si zimu minimálně tak jako léto. Doufám, že vaše léto bylo též krásné! 🙂

Průběh mých dní můžete též sledovat na mém instagramu!

Tagy : dewii

Zanechte mi zprávu