Čím si barvíš vlasy?

Primárně mi vlasy barví kadeřnice, která používá produkty Paul Mitchell. Vlasy si pak dobarvuji sama maskami Maria Nila – tak jsem to dělala s růžovou, fialovou, stříbrnou, peach i oranžovou. Žluté vlasy jsem si barvila sama doma kurkumou (viz moje video “barvení vlasů kurkumou”) a po pár týdnech přešla na barvu od Paula Mitchella.

Bolí tetování/piercing?

Jak moc mě bolelo které tetování se můžeš dozvědět v mých videích o tetování na horní části těla a na pravé noze (levá bude následovat :), ale pokud bych se měla vyjádřit obecně – tetování bolí. Některé víc, některé míň, někoho víc a někoho míň. Každý máme jiný práh bolestivosti a na různá místa na těle reagujeme jinak. Tak třeba můj kamarád u tetování na boku hlavy umíral a mě to bylo příjemný. U piercingů je to dost obdobné – záleží na místě i člověku.

Jak to děláš, že si tak hubená a přitom jíš?

Rychlý metabolismus 🙂 Samozřejmě se snažím jíst převážně zdravě a taky pravidelně cvičím, zároveň jsem ale do vínku dostala dost rychlý metabolismus, takže si přirozeně udržuji nízké procento tělesného tuku i bez redukce příjmu nebo dlouhých hodin cardia.

Jak zhubnout?

Hubnutí jsou jednoduché počty – musíš přijmout méně energie než vydáš. Tak bude muset tělo sáhnout pro energii do tukových zásob. Pomůže ti k tomu snížení kalorického příjmu nebo navýšení pohybové aktivity. Nikdy ale neudělej to, že bys drasticky snížil/a příjem a k tomu přidal/a hodiny běhání. Pro tělo je to zbytečný šok, kterým si víc ublížíš než pomůžeš. Pokud bys s hubnutím bojoval/a a nevěděl/a si rady, pak se můžeš ke mně přihlásit na koučink (přihlašování).

Jak zhubnout ruce/boky/stehna?

Lokální hubnutí není možné a nepomůže ani cílené cvičení dané partie (takže cvikami na například madla lásky nezhubnete tuk jen z madel lásky), takže pokud tě nějaká partie trápí, pak nezbývá než zhubnout celkově.

Testuje *jméno značky* na zvířatech?

Nevyznám se ve všech značkách kosmetiky, tudíž bude pro obě strany rychlejší, když se mrkneš na netestovanonazviratech, kde najdeš seznam značek, které vlastní HCS certifikát a jsou dostupné v ČR. Seznam všech značek s HCS certifikátem pak najdeš na Leaping Bunny a Cruelty Free International. Pokud se chceš dozvědět víc o certifikátech a o tom, jak poznat, zda značka netestuje, pak se mrkni na moje video o netestované kosmetice.

Jaký používáš lak na nehty?

Vlastním jediný lak na nehty a ten jsem si dovezla z Austrálie. Pochází od australské značky Kester Black, která vyrábí vegan laky s HCS certifikátem. U nás bohužel nejsou k sehnání.

Jakou kosmetiku používáš?

Stále objevuji nové značky, ale momentálně nejvíce používám Lush, 100% Pure, Kat von D, Lime Crime, ZAO a Jeffree Star. Pro podrobnější vhled můžeš mrknout na mé video o tom, jak skladuji kosmetiku.

Kde se dá koupit tvá kniha?

Veganova průvodce můžeš koupit osobně v Praze v obchodu World Vegan nebo na mém e-shopu.

Zanechte mi zprávu