Čím si barvíš vlasy?
Primárně mi vlasy barví kadeřnice, která používá produkty Paul Mitchell. Vlasy si pak dobarvuji sama maskami Maria Nila – tak jsem to dělala s růžovou, fialovou, stříbrnou, peach i oranžovou. Žluté vlasy jsem si barvila sama doma kurkumou (viz moje video “barvení vlasů kurkumou”) a po pár týdnech přešla na barvu od Paula Mitchella.

Bolí tetování/piercing?
Jak moc mě bolelo které tetování se můžeš dozvědět v mých videích o tetování na horní části těla a na pravé noze (levá bude následovat :), ale pokud bych se měla vyjádřit obecně – tetování bolí. Některé víc, některé míň, někoho víc a někoho míň. Každý máme jiný práh bolestivosti a na různá místa na těle reagujeme jinak. U piercingů je to obdobné – záleží na místě i člověku.

Kde se necháváš tetovat?
Kérky mám z různých studií a od různých tatérů. Ve videích o mých tetováních (viz odkazy výše) mimo jiné zmiňuji i od koho která práce je 🙂

Jak dlouho si veganka?
Veškeré základní otázky o mém veganství ti zodpoví moje video “Vegan story”. Pokud máš obecnější otázku ohledně veganství (kde berou vegani bílkoviny, jak začít, kde vzít různé živiny, je sója škodlivá, apod.), pak mrkni na videa z vegan edice – odkaz.

Jak to děláš, že si tak hubená a přitom toho tolik jíš?
Rychlý metabolismus 🙂 Samozřejmě se snažím jíst převážně zdravě a taky pravidelně cvičím, zároveň jsem ale do vínku dostala dost rychlý metabolismus, takže si přirozeně udržuji nízké procento tělesného tuku i bez redukce příjmu nebo dlouhých hodin kardia.

Jak zhubnout?
Hubnutí jsou jednoduché počty – musíš přijmout méně energie než vydáš. Tak bude muset tělo sáhnout pro energii do tukových zásob. Pomůže ti k tomu snížení kalorického příjmu nebo navýšení pohybové aktivity. Nikdy ale neudělej to, že bys drasticky snížil/a příjem a k tomu přidal/a hodiny běhání. Pro tělo je to zbytečný šok, kterým si víc ublížíš než pomůžeš. Pokud bys s hubnutím bojoval/a a nevěděl/a si rady, pak se můžeš ke mně přihlásit na koučink (přihlašování).

Jak zhubnout ruce/boky/stehna?
Lokální hubnutí není možné a nepomůže ani cílené cvičení dané partie (takže cvikami na například madla lásky nezhubnete tuk jen z madel lásky), takže pokud tě nějaká partie trápí, pak nezbývá než zhubnout celkově.

Testuje *jméno značky* na zvířatech?
Nevyznám se ve všech značkách kosmetiky, tudíž bude pro obě strany rychlejší, když se mrkneš na netestovanonazviratech, kde najdeš seznam značek, které vlastní HCS certifikát a jsou dostupné v ČR. Seznam všech značek s HCS certifikátem pak najdeš na Leaping Bunny a Cruelty Free International. Pokud se chceš dozvědět víc o certifikátech a o tom, jak poznat, zda značka netestuje, pak se mrkni na moje video o netestované kosmetice.

Jaký používáš lak na nehty?
Vlastním jediný lak na nehty a ten jsem si dovezla z Austrálie. Pochází od australské značky Kester Black, která vyrábí vegan laky s HCS certifikátem. U nás bohužel nejsou k sehnání.

Jakou kosmetiku používáš?
Stále objevuji nové značky, ale momentálně nejvíce používám Lush, 100% Pure, Kat von D, Lime Crime, ZAO, Urban Decay a Jeffree Star. Pro podrobnější vhled můžeš mrknout na mé video o tom, jak skladuji kosmetiku.

Kde se dá koupit tvá kniha?
Veganova průvodce můžeš koupit osobně v Praze v obchodu World Vegan nebo na mém e-shopu.

5 komentářů

Zanechte mi zprávu