Zdravím,
říkala jsem si, že by bylo fajn zase po delší době napsat něco málo o tom, co se děje v mém životě. Od posledního článku nedošlo k žádným velkým změnám, avšak schyluje se k nim. Rozhodla jsem se odejít z práce a naplno se věnovat výživovému poradenství a blogu, takže mám před sebou poslední dva měsíce v práci a od ledna můžete čekat příval nových článků a videí – ano, i videí. Šetřím na novou kameru a chci se vrátit k natáčení. Pokud vše dobře dopadne, první video bude již začátkem prosince. V lednu mě též dle všeho čeká další fitness kurz. Už jsem vám psala, že trenérská škola, kde jsem si dělala fitness kurz skončila kvůli úmrtí pana Stacha a já nyní čekám na vrácení peněz a dodělání testů v navazující škole. Pomalu mi ale dochází trpělivost a pokud se věci nevyřeší do konce roku, budu si dělat kurz jinde, ať se co nejdříve mohu věnovat tomu, co chci.  A v neposlední řadě doufám, že s ukončením práce budu mít čas na dopsání své druhé knihy, která momentálně kvůli nedostatku času leží v chladu.
Čas na party jsem si však našla 😀 Halloween party jsem zažila naposledy jako dítě a maximálně mě to bavilo. Přípravy sice byly hektické a dlouhé (měla jsem na starost catering a v pátek pekla dlouho do noci), o to víc si pak ale člověk cenil, že se konečně může bavit a že se toto děje též jeho zásluhou. Jako bonus všem jídlo strašně chutnalo a nerozpadl se mi kostým, který jsem si vlastnoručně spíchla! Cítím se teď díky tomu jako velká šička a mám chuť tvořit dál. Už aby byla další kostýmová party!

V posledních týdnech mi též na těle přibyli další srandičky – menší dodělávka rukávu, holčička s bubákem na lýtku a pidi fourpack na břiše. Po dvou letech jsem byla u jiného tatéra a teda cítila jsem se zvláštně, že mě tetuje někdo jiný než přítel (svěřila jsem se do rukou Dankovi z Bobek tattoo), ale zároveň to bylo hrozně fajn a z výsledku jsem nadšená! Z fourpacku mám radost též a doufám, že se brzo promění v sixpack. Nebo že alespoň bude vidět častěji než nyní 😀
V pomyslné knize úspěchů mi zase přibyla zmínka mého webu v časopise. Minulý týden jsem dostala zprávu, že se o něm píše v časopisu Kondice u článku o Sportujících vegetariánech. Šlo sice jen o pár vět, ale strašlivě mě to potěšilo, jelikož redaktorka chválou nešetřila. Dalším úspěchem jsou mí klienti. Momentálně mám několik dlouhodobých klientů, kterým dělám kouče a všichni mi dělají velkou radost tím, jaké dělají pokroky!
Poslední úspěch teprve nastane, ale je již nevyhnutelný, jelikož letenky už jsou doma. Na konci měsíce se díky přítelovi po x letech podívám do zahraničí (pokud nepočítám zářijový výlet na Slovensko) a tentokrát budu poprvé cestovat na sever. V zimě strašlivě trpím, ale příležitost vidět tak krásnou zemi jako je Norsko si nenechám ujít! Tak držte palce, ať máme krásnou cestu a těšte se na příval fotek a možná i toho videa! 🙂

Mějte se krásně,
Dewii

P.S.: Více fotek najdete na mém instagramu

Tagy : dewii

Zanechte mi zprávu